Brigády vo Viedni 2011

Práca vo Viedni v skladoch

Pri reakcii na pracovné ponuky vo Viedni a vlastne v celom Rakúsku si musíte najprv uvedomiť, že okrem vás je na Slovensku celý rad ďalších prácechtivých Slovákov, ktorí si chcú tiež zarobiť a uchytiť sa na rakúskom pracovnom trhu.

Preto by ste sa mali zamyslieť, aké sú vaše prednosti a na druhej strane aj nedostatky, a čo môžete ponúknuť budúcemu zamestnávateľovi. Podľa toho by ste si potom mali vybrať pracovnú pozíciu, na ktorú  máte najlepšie predpoklady.

Jednoducho ak neovládate nemecký jazyk a nemáte adekvátne vzdelanie, budete sa musieť na začiatok uspokojiť aj s  pracovnou pozíciou menej náročnou na požiadavky na uchádzača, ako je napríklad aj práca v skladoch.

Pod pracovnou pozíciou pracovník v sklade sa v skutočnosti skrýva veľa rôznych možností. Môže ísť o prácu v sklade  elektroniky alebo hračiek, ktorá nie je tak fyzicky namáhavá, ale môže to byť aj práca v sklade stavebného materiálu, alebo automobilových dielov, ktorá už kladie dosť vysoké nároky na fyzickú kondíciu.

A hoci výhodou je, že na túto pracovnú pozíciu nie je potrebné žiadne špeciálne vzdelanie, ani znalosť nemeckého jazyka, je zväčša dosť fyzicky náročná.

Výhodou je aj to, že prácu v skladoch je možné nájsť aj pre páry, alebo pre skupiny aj so zabezpečením dopravy, ubytovania a slovenského koordinátora.

Táto práca je vhodná tak na trvalý pracovný pomer, ako aj na sezónnu brigádu, a preto patrí k vyhľadávaným pracovným pozíciám na rakúskom pracovnom trhu.


Tento záznam bol zaslaný Pracovné ponuky Viedeň a označený , . Záložka je tu.

Similar posts

Komentáre sú uzavreté.