Brigády vo Viedni 2011

Práca vo Viedni balenie CD

Ak aj vy už dávnejšie premýšľate o tom, že hľadanie zamestnania na Slovensku zavesíte na klinec, a poobzeráte sa po nejakej dobre platenej práci v zahraničí, tak pre vás práve teraz nastal ten správny čas.

Od prvého mája tohto roka sa  totiž pre Slovákov otvoril pracovný trh v Rakúsku a Nemecku, a preto sa vybavovanie práce v týchto krajinách stalo úplne jednoduchým. Nepotrebujete na to žiadne pracovné povolenie, ani nič podobné. Stačí len prejaviť záujem o vybranú pracovnú pozíciu a počkať si na odpoveď zamestnávateľa.

Výber pracovných ponúk je hlavne vo Viedni skutočne široký, a je len na vás na ktorú z nich si trúfnete. V každom prípade vás určite nesklame ponúkaný plat, pretože o takej sume by sa vám na Slovensku mohlo iba snívať.

Medzi pracovné pozície, ktoré sa najčastejšie objavujú v inzerátoch a na stránkach personálnych agentúr patrí aj práca balenie tovaru. Pod týmto pojmom si môžete predstaviť čokoľvek, väčšinou však ide o balenie CD diskov, elektroniky, hydiny, džúsov, potravinárskych polotovarov, či napríklad aj perníkov.

Pri balení CD diskov sa vykonáva balenie CD do fóliových, alebo aj pevných obalov. Táto práca nie je zväčša nijako zvlášť fyzicky náročná, a dá sa vykonávať aj na trvalý pracovný pomer, aj ako brigáda. Je to pracovná pozícia vhodná pre mužov aj pre ženy rôzneho veku a vykonáva sa zvyčajne v sede.

Preto ak ste sa rozhodli vyskúšať prácu v zahraničí, a nechce sa vám ďaleko cestovať, môžete sa uchádzať o prácu vo Viedni. A ak neovládate nemecký jazyk, pozícia baliča tovaru bude pre vás na začiatok určite jedným z vhodných riešení.


Tento záznam bol zaslaný Brigády Rakúsko, Práca pre studentov a označený , . Záložka je tu.

Similar posts

Komentáre sú uzavreté.