Brigády vo Viedni 2011

Brigáda vo Viedni

Blížia sa letné prázdniny a mnohí študenti, ktorí nemajú to šťastie, aby dostávali od rodičov vreckové vo výške mesačného rozpočtu priemernej štvorčlennej rodiny, sa začínajú obzerať po nejakej letnej brigáde.

Veď každý mladý človek sa chce pekne obliekať a chce držať s rovesníkmi krok v pravidelnom obmieňaní trendových mobilných telefónov alebo štýlových audio vychytávok. A keďže rodičia sú väčšinou radi, že finančne zvládajú aspoň základnú réžiu, musia si študenti vypomôcť brigádami.

Aj na Slovensku sa samozrejme nájde veľa možností, kde sa dá zohnať brigáda, ale prečo robiť na Slovensku za pár eur, keď napríklad v Rakúsku sa dá zarobiť za tú istú prácu oveľa viac, a navyše sa zdokonalíte v nemeckom jazyku, čo tiež nie je na zahodenie.

Preto sú brigády v Rakúsku a hlavne vo Viedni veľmi vyhľadávané, či už zo strany študentov, alebo aj zo strany ostatných prácechtivých Slovákov.

Medzi najvyhľadávanejšie pracovné pozície vo Viedni patrí napríklad kuchár, čašník, recepčný, pomocné práce v stavebníctve, alebo aj sezónne práce na farmách.

Jednoducho ak si potrebujete privyrobiť, alebo len chcete stráviť zaujímavé leto, a pritom sa zdokonaliť v nemeckom jazyku, potom je pre vás brigáda vo Viedni to pravé.


Tento záznam bol zaslaný Brigády Rakúsko, Práca pre studentov a označený , . Záložka je tu.

Komentáre sú uzavreté.